Продукція австрійского виробника
Бездротовий пристрій для лікування геморою на всіх стадіях без розрізів і відкритих ран. Нове покоління обладнання для перев'язки гемороїдальних артерій і проктопластики поєднує в собі всі переваги цих процедур з першою у світі бездротовою технологією лікування геморою з керованим доплерівським сигналом HAL - гемороїдальне артеріальне лігування, RAR - ректо-анальна реконструкція.
TRILOGY
HAL-RAR
FiXcision - одноразовий інструмент з циркулярним лезом для лікування анальних фістул шляхом висічення фістульного каналу з метою отримання подальшої грануляції без класичних розрізів.
FiXcision
Comfort Drain – це довготривалий безвузловий дренаж для лікування інтра-, транс- та супрасфінктеральних фістул.
Comfort
Drain

Soft Anal
Band System

Система для анального бандажування A.M.I. Soft Anal Band System Довготривалий імплантат з підшкірною імплантацією для лікування нетримання калових мас у дорослих.
sensiTVT
Петлеподібні імплантати sensiTVT та sensiTVT для хірургічного лікування жіночого психопатологічного енурезу трансбуторального або трансвагінального розміщення.
Atoms system - імплантована система лікування внутрішньої недостатності сфінктера та нетримання сечі у чоловіків.
Титанові порти для довготривалих інфузій, парентерального харчування та введення контрастних речовин під високим тиском Infusion Port System. Представлений асортиментом розмірів, форм та методів установки. Біосумісний та інертний. Рентгеноконтрастний. Витримує напругу магнітного поля до 3 Тесла.

Продукція компанії A.M.I. GmbH

З приводу, будь яких питань звертайтесь будь ласка з телефоном: +38 066 124 28 55
або надішліть лист
info@luckmed.com.ua
04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька 40 н/п, офіс 32